Služby

Školení první pomoci

Zajistíme pro vás školení v poskytování první pomoci, které vám "ušijeme" přímo na míru. V rámci přípravného nabídkového řízení, vám odešleme Tematický plán, podle kterého si můžete sestavit školení dle vlastních požadavků tak, aby bylo zaměřeno na všechno, co od nás očekáváte.

• Odešlete poptávku školení
  • Ozveme se vám během následujících 24 hodin
  • Výsledek s vámi budeme vždy konzultovat

Materiální vybavení

V rámci našich školení, předvádíme a používáme nejrůznější techniku, materiál a přístroje, které vám můžeme doporučit, a u některých zajistit i zprostředkování jejich nákupu, přes naše obchodní partnery. V použití těchto přístrojů, vás rádi zaškolíme a v budoucnu je budeme využívat, hlavně ilustrativně, při našich dalších školeních.

• Odešlete poptávku zajištění materiálního vybavení
  • Ozveme se vám během následujících 24 hodin
  • Zpracujeme vám nabídku a odkážeme vás na dodavatele

Zdravotní asistence

Pořádáte firemní Safety Day/s? Toto je volba právě pro vás. Zajistíme vám koncepci zdravotní přípravy v rámci vašeho firemního Safety Day. Zpracujeme plán a rozdělení stanovišť, pokud jich v rámci první pomoci bude více. Zajistíme zdravotní dohled při vašich firemních akcích - sport, kultura, apod.

• Odešlete poptávku našich služeb
  • Ozveme se vám během následujících 24 hodin
  • Zpracujeme vám plán akce a časový harmonogram

Poradenství

Nastavíme pravidla a management poskytování první pomoci ve vaší firmě. Vše navážeme na systém periodického školení v oblasti první pomoci. Úzce spolupracujeme s firmou RESCUE POINT, kterými jsme spolumajiteli. Díky podílu v této firmě vám můžeme zavést firemní poplachový systém, který lze využít v rámci zvýšení bezpečnosti práce s návazností na IZS.

• Odešlete poptávku zajištění poradenství
  • Zpracujeme pro vás nabídku v systému RESCUE POINT