Nabídka kurzů VITAE

Pracovní skupina VITAE se zaměřuje na poskytování zejména školení neodkladné laické, ale i odborné první pomoci.

Kurz je prezentován odborným lektorem - zdravotnickým záchranářem s mnohaletou praxí na zdravotnickém operačním středisku, výjezdovém stanovišti i stanovišti letecké záchranné služby. Prezentace je zpracována v elektronické podobě a promítána pomocí projektoru na plátno, jako vizuální doplnění výkladu lektora.

Po ukončení kurzu si každý účastník odnese doklad o absolvování kurzu v podobě certifikátu (viz. Obrázek). Na přímou objednávku zákazníka jsme schopni zajistit originální příručku první pomoci do kapsy, která je naším dílem a opět doplňuje přednášená témata.

Jelikož jsou naše školení stavěna výhradně na míru požadavkům zákazníka, vždy nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adrese: vitae@email.cz, kde s vámi domluvíme podrobnosti.

K prvnímu kontaktu lze využít i kontaktní formulář níže.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.